پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس
شماره خبر: 36444
تاریخ انتشار: 1396/10/20 19:01
استاندار فارس در جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی :
دهه فجر نماد وحدت است/ نظام جمهوری اسلامی به رغم بحران های متعدد خدمات بی شماری به مردم ارائه کرده است/ بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی مراسمی مردمی استاستاندار فارس گفت: انقلاب اسلامی ایران با وحدت کلمه درکنار رهبری برجسته و بی نظیر امام راحل به ظهور رسیده است بنابراین برگزاری مراسم بزرگداشت پیروزی انقلاب نیز باید بر اساس تقویت وحدت در میان آحاد مردم جامعه باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، مهندس اسماعیل تبادار در جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه این مراسم باید با نگاه ژرف و برنامه ریزی دقیق برگزار شود، ایام الله دهه فجر همواره نماد برجسته وحدت دانست و افزود: انقلاب اسلامی ایران با وحدت کلمه درکنار رهبریبرجسته و بی نظیر امام راحل به ظهور رسیده است بنابراین برگزاری مراسم بزرگداشت پیروزی انقلاب نیز باید بر اساس تقویت وحدت در میان آحاد مردم جامعه باشد.

مهندس تبادار با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران متعلق به همه اقشار و سلایق و دیدگاه های مختلف است، خاطر نشان کرد: همه آحاد جامعه به رغم اختلاف دیدگاه ها دل در گرو این نظام دارند و خواهان قدرت روزافزون کشور در عرصه های مختلف هستند.

نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه بیان و ارائه خدمات جمهوری اسلامی در دهه فجر از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: نکته شاخصی که در کنار این موضوع باید تببین و تعریف شود این است که نظام جمهوری اسلامی در بحران ها و گرفتاری های متعددی از جمله جنگ 8 ساله و تحریم های طولانی توانسته است خدمات بی شماری را به مردم ارائه دهد که نشان دهنده اهمیت استقلال در جهان بینی انقلاب اسلامی است.

وی در ادامه افزود: البته هر زمان که به مصلحت مردم، نظام، اسلام و منافع ملی باشد؛ رویکرد حکیمانه و عالمانه جمهوری اسلامی ایران همواره بر اساس تعامل مثبت با جهان تعریف شده است.

مهندس تبادار همچنین با بیان اینکه مردم صاحبان اصلی انقلاب و نظام هستند و کشور نیز همه بحران ها را به پشتوانه مردم پشت سر گذاشته است بر مردمی بودن بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی  از  کمیته های 24 گانه ستاد برگزاری مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی در استان فارس خواست برگزاری این مراسم را با تکیه بر مردم برگزار کنند.

وی ایجاد نشاط و امیدواری و پرهیز از ترویج بذر نا امیدی در جامعه را یکی از وظایف مهم کمیته های برگزار کننده مراسم دهه فجر دانست و افزود: زمانی که امیدواری در جامعه گسترش یابد مجال و فرصت بیشتری برای خدمت رسانی به مردم در اختیار مسئولان قرار خواهد گرفت.

استاندار فارس با بیان اینکه محافل هنری و برنامه های مردمی باید برای معرفی خدمات دولت مغتنم شمرده شود، بر ایجاد وحدت در دهه فجر تاکید و خاطر نشان کرد: همه برنامه هایی که درایام الله دهه فجر برگزار می شود به ویژه سخنرانی ها باید بر اساس ایجاد و تقویت وحدت بیش از پیش در جامعه باشد.

 

 

 


نظرات کاربران

1
  ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  نظر:
  کد امنیتی:
جستجو